Hakkımızda

Slider 2
Slider 3
Slider 4
Tarihçe
Reel Matbaa olarak 2002 yılında Pendik-İstanbul'da hizmet vermeye başladık. Geçen süre içerisinde, kendimizi geliştirerek ve teknolojiyi en iyi şekilde kullanarak sektörde kalıcı bir yer edindik. Tecrübel ve dinamik kadromuzla yıllardır sizlere en iyi hizmeti vermek için uğraşıyoruz. Sizin başarınızın bizim başarımız olduğunun bilincindeyiz.
Vizyonumuz
Türkiye’mizde ve dünyada teknoloji gerekli ve zorunlu bir iletişim aracıdır. Çağın bize sunduğu bu imkânlardan müşterilerimizle paylaşmak ve onlara en kısa sürede en iyi hizmeti verebilmek için her gün yenilenerek hizmetimize devam ediyoruz.
Pendik’te hizmet veren matbaamız her geçen gün makine parkurunu güçlendirme ve bu sayede kaliteli ürün, uygun fiyat ve zamanında teslim sağlamaktadır.
Ne iş yapıyoruz ?
Her yıl yenilenen anlaşmamızla Fatura, Sevk irsaliyesi, İrsaliyeli Fatura, Gider Pusulası, Taşıma irsaliyesi, P.satış fişi v.b. işleriniz sürekli form ve cilt şeklinde yapılır.
Baskı öncesi hazırlık (Grafik – Tasarım) Ofset ve sürekli form baskı hizmeti sunan firmamız ve her yıl düzenli olarak yenilediği Maliye anlaşması ile resmi işlerinizin basımında yetkilidir.
Ne üretiyoruz ?
Ofset baskı tekniğini tüm ayrıntıları ile kullanan matbaamız firmanız için vazgeçilmez olan Lazer kaşe, Renkli Kaşe, Cep Kaşesi, Antetli kağıt, Sunum Dosyası, Diplomat zarf (Pencereli-Penceresiz), Broşür, Afiş, Davetiye, Katalog, El ilanı, Etiket, ve çoğu firmanın promosyon olarak verdiği Bloknot, Küp blok, ve spiralli bloknot üretmektedir.
Biz nerdeyiz ?
Batı Mah Ihlamur Sok. No:17 Pendik / İstanbul, adresli firmamızda sizlere hizmet vermekteyiz. Bizlere ister firmamıza gelerek, ister telefon numaramızla, istersenizde mail yoluyla ulaşabilirsiniz.
Telefon numaramız : +90 (216) 483 47 79
Mail adresimiz info@reelmatbaa.com
Copyrights © 2015 & Reel Matbaa